gwiazdy amerykanskie

gwiazdy amerykanskie

Podstawowe zasady grać w ruletkę

Jeśli jesteś świadomy istnienia kasyna, a następnie już mniej lub bardziej słyszał o ruletce. Ta gra jest chyba jednym z najbardziej popularnych w każdym kasynie, ze względu na fakt, że jest to raczej proste i łatwe do odegrania, nie wspominając, że jest to dość łatwe do wygrania w korkociągu, jeśli wiesz, gdzie postawić. W rzeczywistości, może być uważany za ikonę kasyna gier hazardowych, jak koło ruletki i piłka stały się dość powszechne reprezentacja zakładów hazardowych.

Jak wcześniej wspomniano, gry w ruletkę jest łatwe i bardzo proste, a nawet mogą pojawić się przyziemne, aby widz nie-hazardu. Jest to część uroku gry, zasadniczo. Tak więc, w jaki sposób można grać w ruletkę? Oto krótki przewodnik, który krok po kroku szczegółowo mechanikę gry.

1. Kup swoje żetony.

Podobnie jak w przypadku innych gier w kasynie, musisz żetony do gry w ruletkę. Zazwyczaj można kupić żetony ruletki wyłączności od samego sprzedawcy. Są kolorowe inaczej, tak aby odróżnić zakłady o jednego zawodnika do drugiego.

gwiazdy amerykanskie

2. Umieść swoje udziały.

Gdy masz swoje żetony i miejsce na stole do ruletki, może teraz zacząć umieszczając swoje zakłady na planszy. Istnieją dwa różne rodzaje zakładów, czyli zakłady wewnętrzne i zewnętrzne zakłady.

Były reprezentowana jest przez zielone i czerwone zerowych szczelin i czarnych, ponumerowanych od 1 do 36, wszystkie starannie ułożonych w centrum Planszowe Ruletka jest. Są one otoczone trafnie znakowanych zakłady poza tymi, dla których należą czerwony, czarny, parzystych i nieparzystych numerów, a tymi, dla pewnych zakresów, w szczególności numery 1-18, 19-36, kolumny i dziesiątki.

Poza zakłady są na ogół łatwiej wygrać, ale płaci dużo mniej niż trudniej wygrać zakłady wewnątrz. Tak więc są one często wykorzystywane przez systemy ruletki i zalecane do tych, którzy dążą do osiągnięcia zysków.

Artykuł dzięki: